Події
З’явилися шокуючі фото зустрічі звільнених з полону Жемчугова і Супруна з рідними (фото)

Стан визволеного з полону терористів “ЛНР” Володимира Жемчугова вкрай важкий.

Коли чоловіка передавали сьогодні українській стороні, він міг пересуватися лише зі сторонньою допомогою. Перлів взагалі не бачить і потребує термінової реабілітації. За дорученням Петра Порошенка за звільненими 17 вересня українцями був направлений літак медико-санітарної авіації, який доставить Жемчугова і Супруна в одну з кращих клінік Києва.

В обмін на Володимира Жемчугова і Юрія Супруна Україна звільнила чотирьох сепаратистів, повідомила нардеп Ірина Геращенко.

“Ми готові були до найширших компромісів, щоб звільнити Володимира Жемчугова, але нам його не віддали. За те, щоб звільнити Жемчугова і Супруна, ми віддали чотирьох зрадників, вони були передані іншій стороні. Але нас це не цікавить, головне, що ми звільнили двох справжніх героїв “, – повідомила Геращенко.

На фото, які вона виклала на своїй сторінці в Facebok, без сліз дивитися неможливо. Дивлячись на понівеченого Жемчугова і схудлого Супруна в горлі застряє ком. Сльози застеляють очі, коли ти бачиш безрукого чоловіка в самому розквіті сил. Рік в полоні без належної медичної допомоги, місяці знущань над безневинними людьми.

полонені

“А Надя пропонувала терористів пробачити”, “Горіти вам тварі в пеклі за таке”, “Ніякого вибачення нелюди і вбивці”, – саме так реагували на фото звільненого з полону Володимира Жемчугова.

Усміхненого і здорового, ще не покаліченого волонтера показав Назар Приходько, і відразу ж під цим фото ще один кадр з Жемчугової, але вже в полоні терористів.

Дружина Жемчугова, Олена, заспокоїлася тільки через кілька хвилин після того, як побачила звільненого чоловіка. Рідну людину вона майже не відпускала, весь час тулилася до нього, не вірячи, що коханий на свободі.

61b1a331c799003fd19726a54dc3a598-1

“Останні місяці Володя провів навіть не в тюремній лікарні, а в камері. Звідки його сліпого і безрукого тягали на” суди “і погрожували тридцятирічним висновком. В такому страшному стані  утримували Володю довгий час, я просто не знаю, як все це витримала його дружина. Ми всі плакали, коли звільнення відбулося “, – написала Ірина Геращенко в соціальній мережі.

Ірина Геращенко розповіла, що Юрія Супруна весь час шантажували і погрожували розстріляти.

“Перед звільненням сьогодні вночі орки влаштували в Донецьку суд над Супруном. Його засудили до 18 років позбавлення волі за шпигунство на користь України. Його здали зрадники з силових структур. Ми вперше зіткнулися з тим, що спецстатус співробітника ООН і його імунітет не допомогли людині вийти з полону (після роботи в СБУ Супрун співпрацював з Місією ООН, – ред). Петро Порошенко постійно піднімав питання про звільнення всіх без винятку полонених. Але сепаратисти йшли на відвертий шантаж і нахабно брехали. Того ж Жемчугова від нас тривалий час приховували, нас намагалися обдурити, бойовики говорили, що у них немає такого полоненого. Потім придумали історію, що він на квартирі мами в Красному Лучі “, – розповіла нардеп.

34237d007ff601b52967cfa07a7df8a6

Ірина Геращенко розповіла також, що за дружину Супруна та Жемчугова сьогодні раді всі без винятку подружжя інших полонених, так як вони знають, що таке чекати і вірити.

Читайте також:СПРАВА ШЕРЕМЕТА ДАЛА НЕОЧІКУВАНИЙ ПОВОРОТ: АВАКОВ ПЕРЕВІРИТЬ ФІНАНСИ «УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВДИ» ТА ОЛЕНИ ПРИТУЛИ ЗА 15 РОКІВ

“Я не знаю, коли ми наступного разу звільнимо з полону наших людей. Але я точно розумію, що цей день ми прискоримо, ми буде тиснути на світ, щоб Росія звільнила всіх наших заручників. Сьогодні на своїй землі два Справжніх і Нескорених українця. Україна боротиметься за кожного свого полоненого. Бореться і звільнить “, – заявила Ірина Геращенко.

cb92eb2525808c134c3b1936a4621b66

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook