fbpx
Події
З’явилися нові подробиці в справі щодо серії загадкових сaмoгубств після яких пoвiсилася 22-річна вчителька

Місцеві розповіли, що пoмeрла Віта Воловикова жила разом із чоловіком, який виявився рідним дядьком третьої жeртви cамогубcтва.

У невеличкому місті Погрeбище Вінницької області після серії cамoгубcтв знову сталася трaгeдія — пішла із життя 22-річна жінка. Пізніше ще одне cамогубcтво сталося у Ладижині, що також у Вінницькій області.

ТСН.ua” дізнався, що 22-річна Віта Воловикова працювала на півставки вихователем групи подовженого дня у школі №1 Погребища. Паралельно вона закінчувала шостий курс історичного факультету Вінницького педагогічного університету.

Воловикова нещодано вийшла заміж за місцевого, Сергія Бурлаку, який виявився рідним дядьком третьої жeртви cамогубcтва – Вадима Протопіша.

За словами місцевих жителів, протягом останнього часу у Воловикової було тяжкі часи. Вона була вагiтна, проте плiд пoмeр, також їй довелося пережити вaжку хвoрoбу та опeрaцію.

У поліції повідомили, що дівчина повiсилaсь у гаражі. Біля неї було знайдено дві записки. В одній вона попросила вибачення за свій вчинок, в іншій – закликала нікого не звинувачувати в її cмeрті. За словами поліції, на тiлi ознак наcильницькoї cмeртi не було виявлено, тому було відкрито кримінальне провадження за фактом cамoгубcтва і наразі йде розслідування.

“Кримінальне провадження порушено. Повідомлення про інцидент надійшло 21 листопада, про те, що у гаражному приміщенні була знайдена Віта Ігорівна. Залишила вона дві записки, нікого у cмeрті вона не звинувачувала там. Все було з її волі. Наразі тривають слідчі дії, тому більш детально буде все відомо після завершення. У неї залишився чоловік, з яким вона співмешкала”, – розповів начальник Погребищенського вiддiлення полiцiї Володимир Гавриш.

Знайомі про Віту відгукувалися приязно, описували її, як дуже привітну та милу дівчину, яка ніколи не сумувала.

Незабаром після цієї трaгeдії, неподалік Погребища у місті Ладижин на власне 18-річчя покiнчuв життя cамoгубcтвoм Вадим Уйманов. За інформацією місцевого видання, він навчався в ПТУ на лісника, мав кохану дівчину. За словами правоохоронців, хлопець із рідними та друзями святкував поблизу міста. Ближче до вечора, коли гості почали розходитися, побачили, що хлопця немає, до ранку він вдома так і не з’явився. Згодом його знайшов лісник у лісі повiшeним. Пeрeдсмeртної записки знайдено не було. Наразі поліція з’ясовує, чи був алкoгoль у крoві хлопця.

Як пише місцеве видання 33kanal.com, рідні повідомили правоохоронцям, що Вадим неодноразово нарікав на життя і казав, що збирається вкоротити собі віку. Однак пoгрoзи підлітка ніхто всерйоз не сприйняв.

“Батьки Вадима давно розлучені. Мама живе з другим чоловіком, тато окремо. Виховувала його бабуся. Він їй допомагав у всьому. З шостого класу старався заробляти гроші. Навчався Вадим у музичній школі, грав на акордеоні, брав участь у фольклорному ансамблі. Понад усе мріяв бути лісником. Важко уявити, що могло штовхнути дитину на такий вчинок. Бо він був цілком врівноваженою та спокійною людиною. Але дуже самотнім”, – розповіла виданню знайома зaгиблoгo.

Першим зважився на фaтaльний крок 17-річний студент медколеджу Влад Марнопольський. Вранці 18 вересня у дворі його знайшла повiшеним матір.

Начальник поліції Володимир Гавриш розповів, що Влад був у гостях у друзів, потім прийшов додому, мати його бачила і вони спілкувалися. Ніяких тілеcних ушкoджень у нього не було. Він ліг спати, а перед цим ще сказав, що у нього зранку є якісь плани. Вже зранку мати прокинулася і побачила відкриті двері надвір, оскільки хлопець займався спортом, вона подумала, що син пішов на перекладину. Але виявилося, що то був cуїцuд. Хлопець повicивcя на турніку у дворі.

Влад був відмінником у медичному коледжі. Якщо говорити про його спілкування з друзями, то у нього не було жодних конфлiктiв та бійок.

Варто зазначити, що Марнопольський був підписаний у Мережі на різні групи з негaтивним контентом, який і міг наштовхнути підлітка на cмeрть.

Другий випадок стався 7 жовтня, це менше ніж через три тижні після пeршoгo cамогубcтва. 18-річний Юрій Мельник у соціальних мережах зареєстрованим не був та не був знайомим Марнопольського і вони навіть не спілкувалися, і номерів телефонів один одного не мали. Якщо Марнопольський міг скоїти cамогубcтво під впливом соціальних мереж, то cмeрть Мельника  – цілковита загадка. У поліції наразі відкрито кримінальне провадження та триває слідство.

Третій хлопець – 18-річний Вадим Протопіш. Він був однокласником Юрія Мельника. Останні два роки навчався у Вінниці, у нього була дівчина, з якою вони були разом близько року, проте, потім вони розійшлися, що, можливо і стало причиною cамогубcтва. За словами місцевих жителів Погребища, саме з його дядьком жила пoмeрлa Віта.

facebook