Політика
З’явилась інформація, як насправді відбувалося вбивство Вороненкова

Начальник управління держохорони Валерій Гелетей стверджує, що вбивця колишнього депутата Держдуми Дениса Вороненкова не чекав на політика біля готелю Premier Palace у Києві, а супроводжував його на автомобілі.

Про це він розповів у ефірі одного з українських телеканалів, пише канал 24

“Коли я побував в Premier Palace і поспілкувався з тими людьми, які переглядали відеосюжети, з фахівцями, можу стверджувати те, що кілер чекав біля готелю – це не точна інформація. Кілер супроводжував нашого вбитого на автомобілі та практично був на “хвості” через дві машини. Коли наш потерпілий припаркував автомобіль, то і наш кілер також припаркувався на бульварі Шевченка. Видно, як він виходить, йде по дорозі, піднімається, і потім відбувається вбивство”,– наголосив Гелетей.

Крім того, очільник УДО зауважив, що не хотів би говорити про деякі речі, яких зараз є вже набагато більше, аргументуючи це таємницею слідства, однак зазначив, що дещо розповісти все ж може.

“І можливо, якесь спонтанне рішення кілера, що насправді Вороненков охороняється лише одним охоронцем, і спонукало його до цього вбивства. Можливо, були якісь інші мотиви, які заставили його вийти саме на бульвар Шевченка біля Premier Palace і скоїти цей злочин. Але щодо цього всього остаточну відповідь дасть слідство”, – додав держслужбовець.

Читайте також: Момент вбивства Вороненкова (відео)

Нагадаємо, 23 березня біля готелю “Прем’єр Палац” у Києві вбили екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова.

Охоронець убитого екс-депутата встиг поранити кілера. Їх обох госпіталізували. Пізніше стало відомо, що вбивця помер на операційному столі від зупинки серця. Охоронець своєю чергою, який виявився працівником однієї з українських спецслужб, перебуває у вкрай важкому стані.

В ГПУ заявили, що у вбивці Вороненкова було знайдено кілька посвідчень, які підтверджують, що він є громадянином України. Водночас джерела у правоохоронних органах заявляють, що вбивця Вороненкова – це колишній боєць Нацгвардії.

Related Post

facebook