fbpx
Події
З майна Каська зняли арешт

Про таке рішення повідомив адвокат

Апеляційний суд Києва задовольнив апеляційні скарги на рішення Печерського районного суду Києва про арешт колишнього заступника генерального прокурора України Віталія Каська.

Про це повідомив адвокат Андрій Стельмащук.

“Перемога”, – написав адвокат на своїй сторінці в Фейсбук в понеділок, повідомляючи про завершення судового розгляду апеляційної скарги на рішення про арешт майна Касько

Також ряд ЗМІ з посиланням на Стельмащука повідомили, що суд зняв арешт з майна Каська, і у вівторок, 24 травня, розглядатиме апеляцію на обрання запобіжного заходу Каську у вигляді особистого зобов’язання.

Нагадаємо, в квітні Касько був повідомлений Генеральною прокуратурою України про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство) та ч.4 ст.358 (підробка документів) Кримінального кодексу України у зв’язку з нібито махінаціями при отриманні квартир в столиці.

Печерський районний суд Києва відмовив прокуратурі в обранні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Касько, але при цьому призначив йому запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання до 10 червня поточного року.

Джерело.