fbpx
Дозвілля
З чим і ким доводиться стикатися співробітникам готелів. Постояльці, від яких стає моторошно

У той момент, коли ти покидаєш затишний готель і метрдотель з посмішкою бажає всього найкращого, тобі в голову раптом приходить думка – чи не кривить душею ця людина? Адже ти вчора вів себе не кращим чином: хамив покоївці, дошкуляв адміністраторові, висловлював всіляке невдоволення. Мабуть, цей хлопець думає: «Забирайся вже до біса і не смій повертатися!».

Гаразд, наступного разу будеш нормальною людиною. Але, повір, твій випадок просто мед в порівнянні з іншими, які побачили співробітники готелів і мотелів. Сайт соціального проекту Reddit цьому підтвердження, з усього світу консьєржі і покоївки залишають тут свої історії. Не дай бог таких постояльців, скажу я тобі!

Людина-пиріг

«Ми прозвали цього хлопця пирогом. Він просто заселився, заплатив готівкою і ще залишив 100 доларів застави. Коли покоївка вирушила прибирати його номер, то виявила у ванній торти і пироги з пекарні по сусідству. Хлопець вимазав кремом все, до чого тільки міг дотягнутися. Ми внесли його до списку небажаних гостей. Втім, він більше не з’являвся ».
Дивна компанія

«Це було в мою зміну, я як раз був на ресепшені, коли до мене підійшов постоялець і запитав, чи можна йому переїхати в номер побільше. Він пояснив це тим, що йому потрібно розмістити поруч з собою 11 … ляльок! У нас якраз були вільні апартаменти для молодят … »

 Хлопець, який любив 

«Номер знімав молодий хлопець, а з речей у нього були тільки відеомагнітофон і досить велика коробка. Тільки він закрив за собою двері, як посипалися скарги: інші постояльці стали скаржитися на шум. І дійсно, з номера долинали несамовиті крики. Нічого не залишалося, ми викликали поліцію. У номері були виявлені -іграшки і гора фільмів. Хлопець так і не повернувся за своїм скарбом ».

Вода з туалету

«Дзвонить якось жінка і каже:” У мене в туалеті в воді якісь бульбашки “. Я пропоную їй просто все змити, але вона вирішує спуститися до мене і показати ці бульбашки. Я вирішив, що вона жартує, але через п’ять хвилин вона дійсно спустилася з водою в склянці: “Ой, тут тільки що були бульбашки!” Що тут скажеш? Спробував пояснити, що це нормально ».

Ритуал

«Втім, не було нічого незвичайного: я просто приніс їжу в номер, постукав, а на ліжку лежить жінка. Таке часто буває. Мене збентежило не це: в кімнаті знаходилося 7 мужиків, які стояли в різних місцях і мовчки витріщалися на ліжко. Я не знаю, що це було, але насправді я здорово злякався ».

Втеча

«До нас заселилася родина з двома дівчатками у віці до 10 років. Батько розплатився готівкою за дві ночі і вони вирушили в номер. Через два дні вони відмовилися доплатити, номер залишати теж не хотіли: ми викликали поліцію. Втім, родина втекла, поки ми до них дісталися. У кімнаті виявився купу закривавленої дитячої білизни. Сподіваюся, ті дівчатка в порядку … »

Замурована

«В той номер довго ніхто не заїжджав, а коли ми нарешті поселили туди заміжню пару, вони тут же викликали мене і менеджера: в кімнаті стояв жахливий запах. Ми все перевірили, але нічого не знайшли, поки я не відсунув ліжко. Від стіни відвалився шматок, а слідом за ним вивалився труп місцевої повії. Мабуть, попередній постоялець її вбив ».

Дама з омарами

«Це була цілком респектабельна дама, просто метрдотель наплутав. Він вирішив, що вона пішла у справах, а мене відправив прибратися в її номері. Там дійсно було порожньо, але коли я зайшов у ванну, то мало не впав: там сиділа абсолютно гола дама, а до її сосків були причеплені два величезних омара ».

Вечеря

«У нашому готелі стався один шокуючий випадок. Номер тоді зняла літня пара, вони замовили дорогу вечерю і чудово проводили час. Вранці на їх дверях ми знайшли записку: “Не заходьте, зателефонуйте в поліцію”. Як виявилося, вони наковталися пігулок, щоб померти вдвох. Все тому, що чоловік хворів чимось невиліковним … »

Спробуй поставити себе на місце когось із персоналу готелю. Хотів би ти стати очевидцем чогось подібного? Здається, краще залишатися в своєму звичному світі. Не забудь поділитися цим постом з іншими, нехай і вони дізнаються про те, що трапляється часом в готелях …

Читайте також: 8 дітей, які незабаром оволодіють світом

Джерело.

Related Post

facebook