fbpx
Світ
З боку батьків загиблої трирічної дівчинки Насті ніколи не було жодної претензії до роботи няні

Няня Гюльчехра Бобокулова, яка принесла голову загиблої дівчинки Насті до станції метро в Москві, виховувала її протягом останніх півтора років, йдеться в статті в газеті “Московський комсомолець”.

Дівчинка страждала від вродженого недуги, викликаного родовою травмою. Вона не могла нормально ходити і мала відставання в розвитку. Батьки, які переїхали в Москву з Орловської області, збирали гроші на лікування Насті в Німеччині.

Зауважень до роботи няні у сім’ї не було, йдеться в матеріалі газети. Вранці 29 лютого після пожежі в квартирі на північному заході Москви було виявлено обезголовлене тіло дитини.

Через деякий час очевидці повідомили, що біля станції метро “Жовтневе поле” ходить одягнена в хіджаб жінка і розмахує дитячої головою. Вона кричала “Аллах Акбар!” і заявляла, що підірве себе. Поліцейський затримав жінку, поваливши на землю. Вибухівки при ній не виявили. Затримана була нянею дівчинки.

Як стало відомо раніше, НЯНЯ РОЗМАХУЄ ВІДРІЗАНОЮ ГОЛОВОЮ ДИТИНИ У МОСКОВСЬКОМУ МЕТРО та У МОСКВІ НЯНЯ, ЯКА ОБЕЗГОЛОВИЛА ДИТИНУ, НАЗВАЛА ПРИЧИНУ СВОГО ВЧИНКУ

Джерело.