fbpx
Політика
Юрій Вілкул на виборах мера Кривого Рогу набрав 70,9% голосів, – результати exit-poll

В день голосування на позачергових виборах Криворізького міського голови 27 березня 2016 року компанія Rеsearch & Branding Group провела exit-poll (опитування на виході з виборчих дільниць). Було опитано 2000 виборців на 40 виборчих дільницях.

При реалізації дослідження використовувалася випадкова двоступенева вибірка:

– На першому етапі одиницями відбору виступали виборчі дільниці. Основа вибірки – дані про чисельність виборчих дільниць і зареєстрованих на них виборців.

– На другому етапі вибірки, яка реалізувалася в день виборів, одиницями відбору виступали виборці, які проживають на території даної виборчої дільниці, які брали участь в голосуванні.

Для забезпечення репрезентативності вибірки виборців, відібраних на окремих ділянках, проведення опитування здійснювалося з урахуванням інтенсивності потоку голосуючих.

Випадковий характер відбору респондентів на ділянці забезпечується процедурою, яка передбачає вибір інтерв’юером в певний час потрібного числа опитаних із заданим кроком.

З урахуванням вибіркової сукупності очікувана гранична помилка по даній вибірці не повинна перевищувати ± 2,5% (при рівні довірчої ймовірності Р = 0,954).

Читайте також: ТИМОШЕНКО ВЩЕНТ РОЗКРИТИКУВАЛА ВЛАДУ(ВІДЕО)

Так, за даними дослідження компанії Research & Brading Group на виборах переміг Юрій Вілкул з результатом 70,9%. Тому другий тур на позачергових виборах не знадобиться і Юрій Вілкул залишається чинним мером Кривого Рогу.

Друге місце зайняв Семен Семенченко, кандидат від «Самопомочі». Його результат – 11,3%.

На третьому місці, отримавши результат майже в два рази менше, ніж Семенченко, виявився Микола Колесник, представник «Укропу» – 6,7%.

Практично такий же результат – 5,8% у Світлани Сови, що представляє партію «Сила людей».

Ігоря Левицького від «Народного контролю» підтримали лише 2,6% тих, хто проголосував.

Решта кандидатів отримали менше 1% голосів. Їх загальна частка серед тих, хто голосував – 2,8%.

KR_ep

Exit-poll проведено на замовлення ІА «Кривбас ОН-ЛАЙН».

Джерело: rb.com.ua

Реклама