Політика
Юрій Луценко призначений новим генпрокурором

Народні депутати України підтримали кандидатуру Юрія Луценка (БПП) на посаду генерального прокурора України. Пропозиція президента України Петра Порошенка підтримали 264 депутатів.

Виступаючи в Раді, Луценко зазначив, що готовий йти на посаду генпрокурора, розуміючи необхідність реалізації гасла “закон один для всіх”.

Він також заявив, що не має наміру звільняти всіх співробітників Генпрокуратури, але ті які здійснили незаконні дії будуть притягнуті до відповідальності.

“Звільнити всіх немає можливості, адже хтось повинен працювати. Але всіх, хто поглумився над законом і людьми, за поданням генеральної інспекції України будуть притягнуті до кримінальної відповідальності Держбюро розслідувань. А поки воно не створено, власне Генпрокуратурою України”, – повідомив він .

Луценко запевнив нардепів, що призведе в ГПУ професійних юристів, які раніше в цій структурі не працювали.

Після голосування президент Петро Порошенко прямо в залі парламенту підписав указ про призначення Юрія Луценка головою ГПУ. Депутати в цей час скандували “Ганьба!”. Луценко зачитав в залі парламенту присягу члена Вищої Ради юстиції.

Депутати 275 голосами достроково припинила повноваження нардепа в зв’язку з призначенням.
Нагадаємо, сьогодні Верховна Рада прийняла реформу Генпрокуратури , дозволивши призначати главою відомства людини без юридичної освіти. Законопроект за основу і в цілому підтримали 258 нардепів.

Після голосування спікер Верховної Ради Андрій Парубій відразу підписав цей закон. Після цього закон був направлений на підпис президенту.

Читайте також: КОЛОМОЙСЬКИЙ ПРИЛЕТІВ ОБГОВОРИТИ ЛУЦЕНКО-ГЕНПРОКУРОРА

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook