fbpx
Політика
Ю.Тимошенко закликала Б.Обаму і А.Меркель негайно включитися в переговори щодо звільнення Н.Савченко (відео)

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко після оголошення в Росії вироку народному депутату Надії Савченко закликала світових лідерів негайно включитися у переговорний процес щодо звільнення героїчної українки, передає УНН із посиланням на прес-службу політсили.

“Сьогодні кремлівське судилище засудило нашого героя Надію Савченко до 22 років ув’язнення. Зрозуміло, що ніякої вини нашої льотчиці немає і що Кремль розправляється з Надію Савченко так, як він розправляється з Україною”, — зазначила політик.

Читайте також: Соціологія каже, що українці хочуть бачити і прем’єром, і президентом Тимошенко (Дослідження КМІС).

Голова партії висловила переконання, що “цей вирок, який уже засудив увесь світ, увійде в історію людства як найганебніший акт знущання над жінкою, знущання над особистістю”.

“Я переконана, що світ не залишить Надію і Україну в такій біді”, — зауважила Тимошенко.

Лідер “Батьківщини” звернулася до лідерів ключових країн світу із закликом, щоб вони допомогли звільнити Надію Савченко із “кремлівських застінок”.

“Я прошу вас, благаю вас: негайно включіться у переговорний процес з Путіним щодо звільнення нашої української героїні. Я прошу Президента США Барака Обаму , Федерального Канцлера Німеччини, Ангелу Меркель, ключових лідерів інших країни: негайно примусьте Кремль повернути Надю додому. Я вірю, що частина таких переговорів вже відбулася. Я вірю, що є всі шанси, що наша Надія буде найближчим часом вдома, в Україні, тому що це справедливо, тому, що так хоче Бог, так хоче українська нація”, — наголосила Ю.Тимошенко.