Дозвілля
Їх можна слухати нескінченно, українська бандура та Вівальді, B&B Project група (відео)

B&B Project – український колектив, створений в березні 2015 року.

Наша основна мета – повернути популярність народним інструментам, методом пошуку нових, сучасних репертуарних і виконавських можливостей.
Деякі елементи з біографії:
Тетяна Мазур – лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів, студентка Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського, по класу бандури та вокалу в Заслуженої артистки України Дедюх Лариси Віталіївни. Народилась Тетяна на Херсонщині, закінчила Херсонське Музичне училище по класу бандури в Заслуженого працівника культури Наталі Петрівни Мазур. Виросла в сім’ї музикантів, вони й привили любов до музики.
Сергій Шамрай – родом з Запорізького краю.Виріс у вчительскій сім’ї. Після закінчення музичної школи по класу баяну у Корхових З.В. і В.В. Вступив до Запорізького музичного училища, де навчався в Заслуженого діяча культури Пелюка С.О. Під час навчання ставав лауреатом міжнародних конкурсів (Італія,Словакія,Польща,Болгарія). Зараз Сергій навчається в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського у профессора,Заслуженого артиста України – Павла Віталійовича Фенюка.

Дивіться також:«Українська Адель» довела Святослава Вакарчука до сліз

Реклама

Related Post

facebook