fbpx
Політика
Єврореферендум: Нідерланди “підірвала” кампанія на підтримку України (відео)

У Нідерландах почалася інтернет-кампанія “Давай, Нідерланди, давай!” ( “Hop, Nederland, hop!”) на підтримку України напередодні референдуму з приводу Угоди про асоціацію з Європейським союзом.

На сайті “Hop, Nederland, hop!” представлені 10 відеороликів про талановитих українських дітей, які мріють потрапити в Амстердам, побачити Королівство Нідерланди та познайомитися з його жителями.

Читайте також: У Нідерландах з’явиться “антиукраїнський” туалетний папір.

Організатори кампанії розповіли, що спеціально залучили до проекту двох нідерландських фахівців – одного з кращих режисерів Королівства Теда Ленса, та аранжувальника Клааса Берінгса.

“Діти, які взяли участь у проекті, кожен день змінюються, ростуть, пізнають щось нове, освоюють нові межі своїх талантів. Україна теж щодня змінюється на краще. Незалежно від бажання і можливостей політиків, чиновників і бізнесменів. Україну рухає вперед її майбутнє – діти, їхня творчість і енергія. Тому цей проект – це дар України та її синів і дочок нідерландському народові на знак подяки за підтримку на шляху до нашого прекрасного, європейського завтра”, – зазначили автори проекту.

Джерело.