Без рубрики
Європа дала Порошенкові та Верховній Раді відкритого ляпаса – Найєм

Рішення доповідачів ПАРЄ визнати зміни до так званого закону №3700 про “партійну диктатуру” невідповідними стандартам ЄС є “відкритим ляпасом” українській владі.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм.

“Це відкритий ляпас європейців особисто президенту Петру Порошенкові, спікеру Володимиру Гройсману і лідерам всіх п’яти фракцій коаліції – Юрію Луценку, Юлії Тимошенко, Олегу Ляшку, Максиму Бурбаку і Олегу Березюку”, – написав Найєм.

При цьому колишній журналіст упевнений, що всі вони проігнорують зауваження ПАРЄ і розповів про своє бачення того, чому закон був прийнятий.

Читайте також: Мустафа Найем: на наступних виборах “регіонали” повернуть собі владу.

“БПП на чолі з Юрієм Луценком продавив закон №3700, щоб виправити помилку партійного керівництва, раніше продав місце в списку адвокату Геннадія Корбана – Андрію Богдану. Радикальна партія Олега Ляшка – щоб не допустити в Раду члена свого списку, який – як виявилося – є членом іншої партії. Ліберальна “Самопоміч” банально продала голоси своєї фракції в обмін на підтримку законопроекту про вибори в Кривому Розі. “Батьківщина” проголосувала за цей закон, попередньо продавши місця на виборах і побоюючись ножа в спину з решти списку. Чому в цій політичної проституції брали участь члени “Народного фронту”, правильніше, напевно, запитати у лідерів фракції, але навряд чи з “вегетаріанських” міркувань”, – пояснив депутат.

Мустафа

Мустафа2

Джерело.

Related Post

facebook