fbpx
Політика
Яценюка підловили на медитації: психотерапевт розкрила таємниці Прем’єр-міністра
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, незважаючи на досить впевнений зовнішній вигляд, насправді дуже хвилюється і сердиться.
Про це в своєму блозі  написала відомий психотерапевт Олена Рихальська, проаналізувавши рухи голови уряду.
На думку експерта, небажання Яценюка йти у відставку має переважно стратегічний, а не психологічний характер.
“Зовні, на перший погляд він виглядає багато в чому навіть філософськи налаштованим. Може здатися, що на сьогодні він як китайський мудрець: сів на березі річки і чекає, коли “труп його ворога пропливе повз нього”. Але все не так спокійно – Яценюк дуже хвилюється, висуває досить дивні аргументи, в тому числі про те, що йому б навіть вигідно було б тепер піти у відставку, але від зміни уряду життя в країні не зміниться…” – зазначила Рихальська. Вона додала, що в будь-якому випадку у Яценюка на сьогодні залишилася єдина стратегія: сидіти і чекати, що буде далі, розраховуючи на підтримку зарубіжних партнерів і політичні домовленості з олігархами.
Олена Рихальська також порівняла мовні інтонації, міміку і жести Арсенія Яценюка з його минулих виступів (на Майдані, на прес-конференціях. – Ред.) із нинішніми. За її словами, різниця – суттєва. І видають главу уряду ноги, руки і мова.
“При добре підготовленій промові, інтонації голосу є не такими чіткими і впевненими. Іноді добре видно його кінчик язика, яким Яценюк або змочує губи, або контролює пересихання у роті, що безсумнівно свідчить про хвилювання. Також впадає в око те, як Яценюк періодично переступає з ноги на ногу, що транслює внутрішній неспокій. Як завжди, його виступ підкріплено щедрою жестикуляцією, на сьогодні дещо надмірною для політичного формату, що в цілому показує: емоції володіють Яценюком, він намагається їх стримувати, перекрити жестами “, – написала експерт.
Вона наголосила, що “розмахування руками” в психології розглядається як сигнал про сильні переживання або сигнал, що людина надмірно сердиться.
Наприкінці минулого року Арсенія Яценюка підловили на медитації під час засідання Кабінету міністрів.

Реклама