fbpx
Політика
Яценюк розказав коли піде у відставку

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на зустрічі з головами фракцій і президентом заявив, що готовий піти у відставку, якщо коаліція запропонує нового прем’єра з планом дій.

Про це після зустрічі з президентом заявили лідер Радикальної партії Олег Ляшко та голова фракції “Народний фронт” Максим Бурбак.

Прем’єр Яценюк заявив, що якщо в парламенті є 226 голосів під нового прем’єра, під нову програму дій, він готовий поступитися посадою“, – заявив Ляшко.

Лідер “радикалів” зазначив, що на зустрічі були знайдені підстави для формування нової коаліції.
Фракція Радикальної партії готова брати участь у формуванні нової коаліції і нового уряду“, – зазначив Ляшко.

Прем’єр на цій зустрічі сказав, що, будь ласка, покажіть 226 голосів за нову кандидатуру прем’єра, сформуйте команду, покажіть програму дій уряду на 2016-й. І все ж таки ми готові почати консультації щодо нашої участі в майбутній коаліції“, – заявив у свою чергу Бурбак.

За його словами, президент назвав три виходи з кризи: технократичний уряд, який очолюватиме Наталія Яресько, політичний уряд і продовження підтримки цього уряду.

Разом з тим лідер фракції “Самопоміч” Олег Березюк зауважив, що не почув від прем’єра готовності піти у відставку.

Я особисто такого не почув. Була промова, яка могла на це натякнути, але чіткої позиції, що “я йду у відставку” я не почув“, – сказав Березюк.

Читайте також: У БПП ПРИДУМАЛИ, ЯК СКИНУТИ ЯЦЕНЮКА

Водночас у “Самопомічі” заявили, що не мають наміру голосувати за будь-яку кандидатуру на посаду прем’єра доти, поки не буде призначено нового генпрокурора, переформатовано склад ЦВК й прийнято закон про проведення парламентських виборів за пропорційною системою з відкритими списками

Роман Кравець, Саша Ночь, УП

Реклама