fbpx
Політика
Яценюк про вихід “Самопомочі” з коаліції (відео)

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк вкотре висловив переконання, що вихід фракції “Самопоміч” з коаліції пов’язаний з бажанням домогтися дострокових парламентських виборів

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк прокоментував вихід фракції “Самопоміч” з коаліції в парламенті, зазначивши, що потрібно вміти брати на себе політичну відповідальність.

“Я можу тільки поспівчувати їм (фракції “Самопоміч” – 5.ua). Потрібно вміти нести політичну відповідальність. Але ми не дамо кинути країну у вир нестабільності, хаосу, відсутності зовнішньої підтримки, реформ, економічної і політичної дестабілізації”, – сказав глава уряду на засіданні Кабміну в четвер.

Він вкотре висловив переконання, що вихід фракції “Самопоміч” з коаліції пов’язаний з бажанням домогтися дострокових парламентських виборів. “Вихід з коаліції пов’язаний з тим, що у них, зрозуміло, провалився перший план – відставити уряд, зрозуміло, що новий уряд вони не в змозі сформувати, і дострокові вибори”, – сказав він.

Яценюк також додав, що після провалу цього сценарію почали реалізовувати другий: “Давайте розвалимо коаліцію, і також будемо реалізовувати ідею про дострокові вибори”.

Джерело.