Політика
Яценюк оголосив про свою відставку (відео)

Прем’єр-міністр оголосив про своє добровільне звільнення.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк оголосив про свою відставку у своєму зверненні, яке було оприлюднене на своїй сторінці у Facebook сьогодні, 10 квітня. “Відсьогодні бачу свої завдання ширше, ніж повноваження керівника уряду”, – заявив він.

Він нагадав, що фракція “Блок Петра Порошенка” запропонувала кандидатуру спікера парламенту Володимира Гройсмана на роль голови нового уряду. За словами Яценюка, він зробив “усе для стабільності і спадкоємності курсу”.

Яценюк також похвалив фракцію “Народний фронт” за роботу впродовж двох років. Зокрема, він відзачив свою політичну силу за єдність і “відповідальність за слово”. При цьому прем’єр додав, “рейтинги мінливі”, натякаючи на непопулярність “Народного фронту” і свою власну. 16 лютого Верховна Рада не змогла прийняти резолюцію недовіри Кабінетові міністрів, яка має наслідком відставку всього уряду.

Читайте також: Скандал у мережі: дівчина обізвала дітей АТОшників “безмозглими”

Таким чином, парламент не зможе знову ставити питання про відставку Кабміну до наступної сесії, тобто до вересня. Тож єдиним варіантом лишалася добровільна відставка прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і його команди.

 25 березня з’їзд партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” підтримав ініціативу лідера фракції БПП Юрія Луценка запропонувати кандидатуру спікера парламенту Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра. Хоча до того розглядалася також кандидатура міністра фінансів Наталії Яресько.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook