fbpx
Спорт
Яскрава українка Ольга Лящук, за кілька секунд розчавила стегнами кавуни.Черговий рекорд (відео)

21 березня на презентації книги Національний Реєстр Рекордів України виступила найсильніша жінка планети Ольга Лящук. Партнером заходу став житловий комплекс Олімпійське містечко, в якому вже проживають багато українських спортсменів. Ольга Лящук незабаром поповнить список мешканців-чемпіонів Олімпійського містечка.

Більше 40 рекордсменів з 400 — володарка найдовшого волосся в Україні, найвитриваліша радіоведуча та інші люди з незвичайними вміннями — зібралися для демонстрації своїх унікальних здібностей. Яскравою зіркою шоу в Олімпійському стала атлетка Ольга Лящук, яка за кілька секунд розчавила стегнами кавуни. Півроку тому вона демонструвала цей талант в британському шоу.

Ольга Лящук також відома як найсильніша жінка планети. У 2014 році 29-річна спортсменка показала найкращий результат на чемпіонаті світу зі стронгмену у Фінляндії — пробігла 240 метрів з 82-кілограмовим вантажем в руках. У березні 2016 року чемпіонка взяла участь в американських змаганнях бодібілдерів Arnold Classic, де посіла третє місце серед 18 000 спортсменів.

Кілька років тому спортсменка переїхала з Донецька до Києва і продовжила тренування в столиці, проживаючи в орендованій кімнаті. Дізнавшись про це, керівництво ДК Девелопмент прийняло рішення допомогти відомої українки з квартирою в Києві. Під час презентації Книги рекордів України глава правління управляючої компанії ДК Девелопмент Ігор Федорович Дворнічен привітав рекордсменку з недавньою перемогою на Arnold Classic і подарував їй сертифікат на два роки заняття в елітному київському спортклубі.

Читайте тут: 10-річний хлопчик під чуйним керівництвом батька зміг віджати 1830 разів без перерви, протягом трьох годин, 25 кг від грудей(відео)

Джерело.

Реклама