fbpx
Політика
Яресько заявила про готовність стати прем’єром

Міністр фінансів Наталія Яресько готова стати прем’єр-міністром України і створити технократичний уряд. Про це вона написала у Facebook.

За словами Яресько, впоратися з нинішньою політичною кризою в Україні «може лише технократичний уряд — тобто команда «нічиїх» людей, які не мають політичного минулого, не підпорядковуються жодному з олігархів чи «друзів» політиків і не мають політичних амбіцій на майбутнє».

«Я готова зібрати таку команду, яка прямо зараз здатна працювати на інтерес усієї країни, усіх її громадян, а не окремих політичних чи бізнес-груп», – наголосила голова Мінфіну.

Читайте також: Нардеп Лещенко викрив кадрові “договорняки” влади (відео).

Яресько зазначила, що міністри технократичного уряду повинні відповідати п’яти основним умовам: служити народу, а не собі та мати бездоганну репутацію; не терпіти корупцію та політичне втручання в органи державної влади; не перейматися участю у виборах чи політичною кар’єрою, вірити, що Україна може стати успішною лише завдяки демократичним та економічним свободам, зокрема завдяки угоді з ЄС та програмі МВФ; мати відповідний антикризовий досвід.

Нагадаємо, ще 26 лютого, за повідомлянням джерел, президент України Петро Порошенко запропонував міністру фінансів Наталії Яресько очолити Кабінет міністрів.
Раніше Верховна Рада не змогла відправити уряд Яценюка у відставку. При цьому, лідер фракції БПП у парламенті Юрій Луценко заявив про те, що у Раді почнуть переговори про створення нової коаліції під новий уряд.

Джерело.