fbpx
Політика
Янукович прокоментував закон про конфіскацію

Екс-президент України Віктор Янукович висловив думку, що прийняттям скандального закону про спецконфіскацію, українська влада намагається “приховати свої провали”.

Про це він заявив у коментарі Reuters.

“Розмови про “міфічні мільярди” Януковича є не більше ніж спробою нинішніх політичних невдах відвернути увагу українців від того, що вони привели країну до краху. Політично і економічно”, сказав екс-президент України. Янукович божиться, що його активи в Україні складалися з одного приватного будинку і банківського рахунку на 29 мільйонів гривень.

Він надав агентству копію листа генерального прокурора України, в якому сказано, що у Януковича не було банківських рахунків за кордоном. Янукович сказав, що закон просували “корумповані чиновники, які відомі тим, що практикують рейдерство”.

Читайте також: Скоро у РФ проклянуть Крим і почнуть рухатись до нової деспотії – Невзоров.

“Якщо закон буде прийнятий, вищі посадові особи зможуть конфісковувати все, що вони хочуть у будь-якого українця, без доведення вини чи судового наказу”, – резюмував він.

Як повідомлялося раніше, 17 березня Верховна Рада прийняла за основу доопрацьований Проект Закону про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України щодо особливостей повернення в дохід держави коштів, валютних цінностей, державних облігацій України, казначейських зобов’язань України, дорогоцінних металів та/або каменів, інших цінностей і доходів від них до прийняття вироку суду №4057.

За ухвалення законопроекту проголосувало 228 народних депутатів.

Джерело.