Дозвілля
ЯНеБоюсяСказати. Зірка серіалу “Зачаровані” розповіла про зґвалтування

Кілька місяців тому зірка серіалу “Зачаровані” 43-річна Роуз МакГоуен поголила голову, щоб підтримати свою хвору на рак подругу і колегу по знімальному майданчику 45-річну актрису Шеннон Доерті.

А ось Роуз МакГоуен нещодавно знову шокувала публіку. Актриса в Twitter розповіла, що кілька років тому її згвалтував глава голлівудської кіностудії. “Ніякого покарання він, звичайно, не поніс. Жінка-прокурор на суді взагалі сказала: “Ти в кожному своєму фільмі з кимось займаєшся сексом, і одягаєшся як повія, – це провокація!” І поки мене звинувачували, його захищали”. Імені насильника Роуз не називає, але стверджує, що в Голлівуді це ні для кого не секрет.

Таке визнання МакГоуен зробила в рамках флешмобу #WhyWomanDontReport. Це аналог жіночого флешмобу # ЯНеБоюсяСказати. Завдяки йому десяткам тисяч жінок вдалося про те, про що раніше вони говорити боялися – про сексуальне насильство, яке пережили.

Відзначимо, що Роуз часто одягається занадто відверто. Але називати це провокацією, погодьтеся, – теж занадто. Чого тільки вартий її роман з Мерліном Менсоном, який закрутився в далекому 1998 році. Він тривав аж три роки. А ось в 2013-му актриса вийшла заміж за художника Дейві Дітейла, але в лютому цього року шлюб розпався.

Читайте також: ШЕННЕН НАВАЖИЛАСЯ ПОКАЗАТИ ФОТО, ЗРОБЛЕНІ ПІД ЧАС ХІМІОТЕРАПІЇ

Джерело.

Related Post

facebook