fbpx
Політика
Якщо раптом Трампнаш не наш: Путін має залізний компромат на обраного президента США

Американський експерт Клінт Уоттс переконаний, що російські хакери не лише зламали поштові скриньки Гіларі Клінтон, але й отримали доступ до переписки Трампа.

Якщо оновлені США не підуть на зближення з Росією – глава Кремля Володимир Путін використає компромат проти американського президента Дональда Трампа. Таку точку зору висловив американський експерт, старший науковий співробітник Центру кібер і національної безпеки при Університеті Джорджа Вашингтона Клінт Уоттс, повідомляє  CNN.

Уоттс зауважив при цьому, що Трамп стане наступним після Хіларі, якщо ігноруватиме спроби Кремля налагодити дружні відносити між країнами.

Уоттс запевняє, що російські хакери не лише зламали поштові скриньки Гіларі Клінтон, але й отримали доступ до переписки Трампа.

“Ми вважаємо, що у них є тисячі листів різних людей. У міру зростання їх популярності вони стають все більш важливими в контексті Росії, і Москва буде використовувати все більше і більше подібних “зливів” для компрометації благонадійності цих людей”, – повідомив Уоттс.

Читайте також: Сирійські повстанці артилерійським залпом накрили військовий госпіталь РФ, у росіян є поранені та вбиті

Джерело.

Related Post

facebook