Політика
Якщо призначено нульову субсидiю: Фахiвцi розповiли про нюанси

Деяким споживачам, котрi звернулися за пiдтримкою держави, призначили “0%” субсидiї. Фахiвцi розповiли про нюанси призначення субсидiй..

“Не розумiю, що це таке, — розповiв наш читач Iван Васильович. — Невже я не маю права на субсидiю?! З травня зросли тарифи на газ, з липня — пiдввищуються на гарячу воду та опалення”.

Цю ситуацію роз’яснила Свiтлана Матуйзо, начальник управлiння соцiального захисту населення департаменту соцiального захисту населення облдержадмiнiстрацiї.

Читайте також: Стала відома ціна на газ для українців із субсидіями.

“Оскiльки плата за опалення проводиться лише в опалювальний перiод, розмiр субсидiї розраховується окремо на опалювальний (з 1 жовтня по 30 квiтня) та неопалювальний (з 1 травня по 30 вересня) сезони, — каже Свiтлана Василiвна. — З травня управлiння соцзахисту розпочали автоматичний перерахунок субсидiї на неопалювальний перiод. Якщо призначено “0%” субсидiї, то це означає, що в неопалювальний перiод дохiд родини дозволяє сповна оплачувати комуналку самостiйно, адже опалення “вiдпадає”.

Та хвилюватися не слiд. Бо з початком опалювального перiоду такiй родинi автоматично буде проведено перерахунок. I якщо вона матиме право на субсидiю, то й далi буде її одержувати. Без звернення перерахують субсидiї й тим, у кого закiнчився термiн призначення”.

Читайте також: У чому хибність субсидій на газ та опалення?

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook