Без рубрики
Як живе кухар Путіна: у мережі з’явились фото шикарного маєтку

Гендиректор ТОВ “Конкорд менеджмент і консалтинг” та шеф-кухар російського уряду Євгеній Пригожин має чим похвалитись. Зокрема, він володіє розкішними будинками, має яхту та власний літак.

Відео з розслідування опублікував російський опозиційний політик Олексій Навальний на своєму каналі у Youtube.

У розслідуванні нагадують, що росіянин був двічі судимий, та це не завадило йому стати мільярдером та одним з найбільших державний підрядників країни.

“Він наживається на всьому – від школярів у Москві і Петербурзі до солдатів і співробітників МНС. Він отримує гроші за обслуговування військових містечок і нове військове будівництво. Власник знаменитих пітерських “Фабрик тролів”, і його проплачені коментатори залишають тисячі пропутінських записів щодня в усіх соціальних мережах декількома мовами. У нього елітна нерухомість, яхта (вартістю у 5 мільйонів євро) та літак”, – розповідає Навальний.

Маєток шеф-кухаря Володимира Путіна у Санкт-Петербурзі займає 1,3 гектара землі. Крім розкішного особняка на території є оранжерея та величезний критий басейн, стоянка для колекції автомобілів, фонтани та інше.
733715_1533790

А дорога до успіху у Пригожина розпочалась у 2001 році, коли він особисто прислужував Володимиру Путіну у ресторані. Відтоді він став для глави Кремля “придворним блазнем”: почав організовувати святкування днів народжень президента Росії, робив банкет в честь інавгурації Дмитра Медведєва. Згодом Пригожину передали поставки харчування для МНС та у школи Москви.

Цьогоріч компанії Євгена Пригожина доручили поточний ремонт об’єктів Міноборони РФ.

Читайте також: Крим поринув у темряву через аварію

Джерело.

Реклама

Related Post