fbpx
Без рубрики
Як відрізнити росіянина за кордоном? 20 ознак

1. Росіянин за кордоном хоче бути схожим на іноземця.

2. Перше, що видає росіянина за кордоном – жовті зуби- спадок радянського минулого, погані пасти (або їх відсутність), погані щітки, погана вода.

3. Росіянин за кордоном має такий же вираз обличчя, як і в Росії: набичене, напружене обличчя людини, готової до кидка, хамства, бійки за чергу в ощадкасі, крику на зупинці, суперечці з сусідами і т.д.

4. Росіянин одягається як клоун – у все яскраве і блискуче – бо вважає, що чим яскравіший одяг – тим дорожче він здається.

5. Росіянин за кордоном дуже любить на словах “намагатися опустити” країну, де він перебуває, так як очевидно зауважує різницю, а зізнаватися в очевидному ні собі ні іншим – не хочеться.

6. Всім своїм виглядом росіянин намагається показати, що все було у нього чудово завжди, що не було радянської убогості, принижень, піонерських та трудових таборів, комунальних квартир, однієї майки на всі випадки життя і т.д.

7. Росіянин, що живе за кордоном, при зустрічі співвітчизників довго розповідає як погано йому живеться і які всі навколо козли – грошей у борг не дають (при цьому абсолютно не збираючись повертатися на Батьківщину).

8. Залишаючи великі чайові, росіянин намагається боротися зі своїми комплексами.

9. Випивання великої кількості горілки при зарубіжних свідках росіянин вважає доблестю.

10. Знімати все на відеокамеру – ще одна відмінна риса.
Що такого 2 години зйомок з автобуса, 3 години пересувань по місту з танцюючою картинкою – це ж всім дуже цікаво.

11. В аеропорт росіянин намагається приїхати першим, першим стати на реєстрацію, взяти з собою “ручну поклажу”, яка ледве влазить в літак, першим пробігти на паспортний контроль, першим вибігти за багажем.

12. У “duty free” росіянин купує тільки бухло … Звичайно, а що ще треба?

13. Супутниця росіянина за кордоном дуже часто схожа на його дочку.

14. Російського мужика можна відрізнити по животу, який лежить на колінах; жінок за макіяжем на пляжі, вечірньою сукнею за сніданком в готелі, надміром турецьких дешевих золотих прикрас.

15. До цих пір росіянка, користуючись шведським столом, намагається навалити на тарілку по максимуму … А раптом не вистачить ..!

16. Росіяни люблять готелі “все включено” – звичайно, схожий на клоповник коньяк і на сечу пиво, та й на халяву – це ж класно!

17. Росіянин вважає, що його злиденна холодна країна на відшибі світу – дуже всім цікава і вважає тих іноземців, хто не поділяють його думку – лохами.

18. Країну перебування росіянин завжди вважає ворожою. Питання навіщо тоді він сюди приїхав, а не в Сочі або Устьпіздюйск – так і залишається відкритим.

19. Росіяни люблять говорити за кордоном що в іноземців нічого немає – ні нафти, ні газу, забувають, правда, сказати, що нафти і газу то у них немає, зате у них є мізки ….

20. Росіянин за кордоном, здалеку чуючи рідну мову, відразу замовкає в надії зійти за іноземця, а також підслухати що говорять співвітчизники, хоча всі перераховані вище ознаки видають його з головою.

Садальський

Автор: Станіслав Садальський

Джерело.