fbpx
Без рубрики
Як в Росії даішники за бронетранспортером ганяли (відео)

У Мережі з’явилося відео феєричної погоні співробітників ГИБДД РФ за бронетранспортером в Кінгісеппському районі Ленінградської області.

07.02.2016 близько 3:15 за Московським часом в поліцію зателефонував чоловік і повідомив що: невідомий «ганяє» на БТР по чужому городі і псує його. Незважаючи на те, що в це було складно повірити, на місце виїхала патрульна машина.

Зустріч БТР і співробітників дорожньої поліції стався на дорозі до порту Усть-Луга. Броньована машина на швидкості мчала в сторону поліцейського авто ледь не спричинивши зіткнення. Поліцейські почали погоню за порушником . Водій БТР звернув у поле, даішники – за ним. Тільки ось потужності і дорожнього просвіту поліцейського «Форда» не вистачило для того, щоб проїхати по засніженій місцевості. Але поліцейські не розгубилися і почали біг з перешкодами за порушником. Єдиним орієнтиром для них було світло фар від машини. Через деякий час епопея закінчилася: водій БТР не впорався з керуванням. Машина влетіла в канаву і вдарилася об дерево.

За кермом броньованого автомобіля був петербуржець. Співробітникам правоохоронних органів він розповів, що просто підвозив приятеля. Обидва «жартівника» були нетверезі.

БТР