Без рубрики
Як українцям підтримати Джамалу на Євробаченні

Українці не мають права голосувати за свою країну на Євробаченні. Однак ми можемо наблизити перемогу Джамали голосуванням за інші країни, які лідирують.

Таку схему пропонує політик і громадський діяч Олесь Доній.

Він наводить дані букмекерів, згідно з якими переможці розташуються в такій послідовності: 1. Росія. 2. Австралія. 3. Україна. 4. Франція. 5. Швеція.

Читайте також: Євробачення 2016: Джамала отримала спеціальний приз.

За його словами, найгірше буде, якщо громадяни України, побачивши, що не мають право голосувати за рідну Джамалу, не голосуватимуть ані за кого. Політик пропонує українцям голосувати за ті країни, як опинилися після Джамали у списку букмекерів, щоб шанси Джамали були більшими і щоб таким чином зменшити шанси Росії.

“Тож варто обрати того, хто найменше може зашкодити Джамалі… Обираємо, наприклад, Швецію. І ввечері всім, хто хоче підтримати Джамалу, слід голосувати за Швецію. Чим більше голосів за Швецію, тим більше розмиватимуть голоси 5-ї колони за Росію”, — пояснює Доній.

Як відомо, фінал конкурсу розпочнеться о 22:00 14 травня. Представниця України Джамала на Євробаченні виступить під номером 21. Всього у фіналі конкурсу виступлять 26 виконавців.

Читайте також: Джамала розповіла, хто з учасників Євробачення до неї залицявся (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post