Події
Як у Ратному на Волині ховали дві сім’ї, які загинули у ДТП на Миколаївщині (фото)

Ця кривава подія вразила кожного волинянина, а особливо болюче торкнулася сердець ратнівчан. Бо саме ратнівчани, дві хороших, поважних у районі сім’ї, загинули під час страшної аварії, яка сталася на території Миколаївської області.

У фатальну подорож узяли подругу доньки

Загалом моторошна ДТП забрала життя дев’ятьох людей, які їхали з Волині до моря. Це подружжя підприємців Віктора та Мирослави Мілінчуків. З батьками не стало й старшого сина Андрія, цьогорічного випускника, та восьмилітнього Ярославчика.

Читайте також: Шокуюча аварія на Миколаївщині: з’явились нові подробиці і фото

Друга загибла родина – Ігор і Наталія Подкоси (жінка працювала головним державним ревізором-інспектором Ратнівського відділу Ковельської податкової інспекції) та їхні доньки – студентка п’ятого курсу Львівської комерційної академії Іра та учениця 11 класу Олександра. А ще доля повернула так, що разом з Іриною загинула її подруга Мирослава, яка приїхала до неї в гості з Вінниччини, аби потім разом вирушити на відпочинок. Дівчина була єдиною донькою у мами. Про Ігоря, який на момент зіткнення перебував за кермом мікроавтобуса, кажуть, що він водій з великим стажем – об’їздив півсвіту…

Читайте також: ЖАХЛИВА АВАРІЯ ЗАБРАЛИ ЖИТТЯ 8 ЛЮДЕЙ НА МИКОЛАЇВЩИНІ

дтп на волині дтп сімя з волині дтп сімя з волині2

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook