fbpx
Дозвілля
Як стати найкращою коханкою в його житті

Для того, щоб стати для нього найкращою коханкою в його житті, необхідно засвоїти кілька простих речей. Вся справа в чарівності, каже експерт і автор книги 101 спосіб спокусити свого чоловіка Крістіна Марчант.

“Якщо ви хочете спокусити чоловіка, зачарувати його своєю і стати для нього найкращою коханкою, яку він коли-небудь мав, вам потрібно мати дві важливі риси характеру – грайливість і гострий розум”, – каже Крістіна.

Жінці потрібно перетворити чоловіка в наркомана, який постійно прагне близькості. Дражни і заводь свого чоловіка, і тоді ваша фізична близькість стане для нього по-справжньому особливою.

Головне правило спокушання: не стримуй свої пориви, не приглушуй власні бажання. Якщо ти хочеш стати для нього найкращою коханкою, забудь про таке почуття, як сором – його просто не повинно існувати в вашому ліжку.

Як Крістіна заграє зі своїм чоловіком:

“Ось кілька прикладів, як я сама створюю такімоменти, які завжди закінчуються пестощами:

він приходить до мене вранці, сідає на край ліжка і хоче обговорити плани на день, а я тим часом роблю вигляд, що уважно слухаю, і починаю водити стопою по його достоїнству;

кожен раз, коли я піднімаюся по сходах, а він іде слідом, я спеціально “виляю” попою, а якщо я в спідниці, то піднімаю поділ, щоб йому було видно трусики;

коли ми разом дивимося телевізор я можу просто зняти білизну і передати їх йому, не кажучи ні слова і не відриваючи очей від екрана;

я обов’язково скористаюся моментом, коли він щось готує на кухні. Можна сісти на кухонний стіл і запропонувати йому альтернативне блюдо на обід;

я напишу йому смс з жахливо відвертим текстом, розповідаю, як я за ним сумую;

я відправлю йому відверту фотографію. Підніму спідницю, трохи відсуну трусики, сфотографую і відправлю;

я не вдаю із себе тигрицю. Він може посміятися над моїми поривами, і тоді ми сміємося разом. Я не боюся виглядати смішною в його очах “.

Не сприймай себе серйозно, коли спокушаєш його. Це всього лише гра, і якщо актриса з тебе не дуже, то в підсумку вийде  досить безглуздо. Дій невимушено і поступай так, як тобі підказують твої жіночі інстинкти – це найпростіший і найвірніший спосіб стати для нього найкращою в житті коханкою.

“Насправді, я сміюся над собою навіть частіше, ніж мій чоловік, це правда. Так, я сама “псую” моменти своїми “хіхами”, але це лише ще більше нас зближує. Посудіть самі, люди займаються цим в одних і тих же позах, чоловіків приваблюють, по суті, одні й ті ж жіночі принади, тому запорукою успішного спокушання швидше є емоційна складова і ваше вміння завести партнера “, – каже Крістіна.

Читайте також: Жінки розповіли, який  змушує їх кричати

Джерело.

Related Post

facebook