Політика
Як під Києвом шукають хлопця зі Львова, який зник разом з машиною (фото, відео)

Під Києвом тривають пошуки 25-річного Тараса Позднякова, який 4 квітня зник разом зі своїм автомобілем по дорозі в Київ. Зараз активісти, поліція і представники держохорони на автомобілях прочісують лісосмуги біля сіл Бобриця і Білогородка, де автомобіль хлопця бачили востаннє. Територія пошуку досить велика, біля кожного з сіл – декілька кілометрів лісопосадки.

До пошуках також беруть участь представники місцевої самооборони і кінологи з двома службовими вівчарками. Люди об’єднуються в пошукові групи по 8-10 осіб. Також зі Львова прибули родичі зниклого. Однак собаки поки не взяли слід зниклого хлопця, а лише прочісують ділянки лісу.

У пошуках використовують і спеціальні засоби. Так, були запущені дрони, які літають над дворами місцевих жителів і можуть показати, чи є там зниклий автомобіль. А у вечірній час використовуються тепловізори.

Читайте також: До пошуків зниклого львів’янина, який скористався сервісом БлаБлаКар, долучили кінологів.

Нагадаємо, вранці 4 квітня хлопець виїхав на своєму авто “Ауді” зі Львова до Києва, взявши з собою попутників. Але до місця призначення не дістався – зв’язок з ним зник за 25 км від столиці в районі села Бобриця. І водія, і авто шукають вже другу добу.

Тим часом, активісти закликають небайдужих людей приєднатися до пошуків Тараса.

“Все, що можливо – задіяно. Однак час грає не на нашу користь. Сьогодні о 19:00 потрібна велика кількість людей, щоб прочісувати деякі ліси. Хоча б на кілька годин! Орієнтовний збір – 19:00-19:30, Боярка, вул. Хрещатик, 88, Києво-Святошинський районний відділ ГУ МВС в Київській області”, – пишуть у соцмережах учасники пошукової операції.

Посадка

Пошук

Пошук1

Пошук2

Читайте також: Зниклого водія BlaBlaCar досі не знайши(Основні версії розвитку подій на 8:20 06/04/2016).

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook