fbpx
Без рубрики
Як на Луганщині ставляться до Росії: опитування (відео)

На територіях, підконтрольних Україні, далеко не всі вважають РФ агресором.

Жителі Сєвєродонецька не вважають Росію країною-агресором, показало опитування Ірта FAX. Відповідне відео розміщено на каналі видання в Youtube.

Також записом поділився у Facebook голова Луганської обладміністрації Георгій Тука. 16 респондентів відповідали на питання, що б вони сказали на судовому засіданні у справі “Україна проти Росії”.

Зокрема, деякі жителі вирішили промовчати, посилаючись на “такий час і країну”. Водночас інші зазначили, що не мають причин вважати Росію агресором. При цьому окремі жителі вважають, що немає жодних прямих доказів агресії Росії проти України. Водночас робити висновки на основі повідомлень по телебаченню вони не хочуть.

Також опитані повідомили, що у них є родичі в РФ, і відмовитися від них через політику вони не готові. Крім того, один з місцевих жителів вважає, що Росія допомагає жителям Донбасу, проти яких “Україна веде агресивну політику”.

Водночас шестеро опитаних визнають Росію країною-агресором. Зокрема, за їхніми словами, РФ поставляє сепаратистам зброю і боєприпаси. “Якби не Росія, у нас не було зараз того, що коїться”, – зазначив один з місцевих жителів.

Читайте також: Воїну «Айдару» не найшли житла в селі. Він зимував у землянці (фото).

Джерело.