fbpx
Політика
“Я реаліст. Прем’єр повинен мати підтримку парламенту, а у “Самопомочі” всього 26 голосів”, – Садовий після зустрічі з Порошенком (відео)

Глава партії “Самопоміч” та мер Львова Андрій Садовий заявив, що пропозиції очолити уряд чув не раз і сьогодні теж. Про це він заявив після зустрічі з президентом журналістам.

“Є найбільші фракції в парламенті, фракція Порошенка,”Народний фронт”, вони повинні зрозуміти, що вони зобов’язані пропонувати свої варіанти. Не можна сьогодні все спихати на “Самопоміч”, вони наробили невідомо що, в країні біда, а тепер “Самопоміч”, врятуйте ситуацію. Чому? Парламентом, який, вибачте, змінює свою позицію з ранку на обід, з обіду на вечір, тому що позиція координується людьми, які не є в парламенті, коли олігархи управляють? Коли сьогодні слухаєш ці розмови олігархів по телефонах, ну це соромно, це ганьба для країни. А у нас вважають, що нічого страшного”, – заявив Садовий.

Читайте також: Садовий відмовився від пропозиції очолити кабмін.

“Я такі розмови чув неодноразово … Сьогодні” Самопоміч” має 26 депутатів, тому треба бути відповідальним, приймаючи ті чи інші пропозиції. Треба бути реалістом, сьогодні потрібно більше працювати і менше говорити. Мені шкода, що останні 3 тижні політикум в дискусіях, от я би сьогодні наш політикум відправив по селах, по містах, людям, щоб вони їм мозок трошки прочистили, тоді, можливо, швидше будуть приймати рішення”, – зазначив глава “Самопомочі”.

Як повідомлялося раніше: Порошенко може запропонувати Садовому стати прем’єром.

Джерело.