Без рубрики
“Я помилялася”: емігрантка з Росії визнала свою країну “Мордором”

Телепродюсер Катерина Макаревич, яка емігрувала з Москви до Києва, заявила, що змогла усвідомити весь жах того, що відбувається в Росії лише перебуваючи в Україні.

Відповідний запис вона опублікувала на своїй сторінці в Facebook. За словами Катерини, вона спочатку намагалася переконати співрозмовників, які називали Росію “Мордором”.

“І ось тепер можу сказати, що я помилялася. Власне, весь жах того, що відбувається там, на моїй Батьківщині, стає очевидним, коли знаходишся не всередині, а ззовні. Коли живеш в іншій країні, набагато виразніше бачиш все пекло. Саме так”, – пояснила вона.

Читайте також: Мені здавалось, що я відбуваю покарання: сповідь заробітчанки в Польщі.

Макаревич нагадала про останні резонансні події в Росії: зміну керівництва медіахолдингу РБК і видворення з Чечні активіста, який насмілився критикувати главу регіону Рамзана Кадирова. “Варто виїхати і пожити в іншій країні, як починаєш виразніше розуміти, що ну просто неможливо так, щоб в один день звільнили керівництво головного незалежного ЗМІ країни через публікації про президента, і в той же день очевидний для всіх винуватець цього дійства цинічно заявив, що в ЗМІ повинна бути представлена ??альтернативна точка зору”, – написала вона.

“Це таке знущання над правдою, що починаєш замислюватися, ну як так, як в це вірять люди? А потім себе обсмикувати і згадувати, як живучи всередині цього, сама дивувалася і сама заспокоювала себе, що люди напевно не вірять, просто мовчать”, – додала продюсер.

Читайте також: Ніжно і зворушливо про Київ від російської емігрантки.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook