Політика
Я не збираюся відмовлятися від батька, – дружина Клімкіна про свого тата, який сприяв анексії Криму

На думку Михайленко, хтось використовував її сім’ю, щоб очорнити репутацію її нового чоловіка.

Нова дружина міністра закордонних справ України Павла Клімкіна Марина Михайленко дала пояснення з приводу інформації, яка з’явилася про те, що її батько генерал Юрій Михайленко нагороджений в Росії медаллю за участь в анексії Криму.

На думку Михайленко, хтось використовував її сім’ю, щоб очорнити репутацію її нового чоловіка, чий “професіоналізм і патріотизм дуже сильно комусь заважають”.

Про це дружина головного українського дипломата написала у Facebook.

“З огляду на інформацію, яка була поширена в інтернеті щодо мого батька, вважаю за необхідне зазначити таке. Мої предки – українці – були тісно пов’язані з Кримом – там поховані мої прабабуся, бабуся і дід. Тому анексія Криму стала для мене особистою трагедією. Я ніколи не прийму і не змирюся з окупацією. Для мене це втрата не тільки частини території моєї країни, я втратила частину моєї історії і душі. і нехай для когось це звучить пафосно”, – написала Михайленко в своєму Facebook.

“Я не збираюся відмовлятися від свого батька, незважаючи на те, що вже деякий час не спілкуюся з ним.

“Подвиг Павлика Морозова” навіть в моєму напіврадянському дитинстві (закінчила школу в 1992 році в незалежній Україні) не викликав у мене нічого, крім відрази. Я буду завжди вдячна моїм батькам за все, що вони для мене зробили”, – пояснює дружина міністра.

На думку Михайленко, хтось використовує її сім’ю, щоб очорнити репутацію її нового чоловіка, чий “професіоналізм і патріотизм дуже сильно комусь заважають”.

“Що стосується мене, то я 19 років мого життя віддала дипломатії. За цей час, завдяки долі, мала честь працювати з багатьма моїми колегами, які зараз гідно і самовіддано борються за вільну європейську Україну як на “внутрішньому”, так і на “зовнішньому” фронтах. І якщо хто-небудь з них знає хоча б один факт, коли я діяла всупереч інтересам моєї країни, нехай публічно “кине в мене камінь”, – підсумувала Михайленко.

Як повідомлялося раніше, у мережі з’явилася інформація про те, що тесть глави МЗС України Павла Клімкіна генерал Юрій Михайленко нагороджений в Росії медаллю за сприяння анексії Криму.

Читайте також: Грибаускайте – українцям: Не час ставити під сумнів євровибір (відео).

Джерело.

Реклама

Related Post