Світ
“Я намагалася віддати тобі краще”: оприлюднена передсмертна записка подруги Джима Керрі

Наприкінці вересня минулого року громадськість вразила новина про те, що колишня кохана голлівудського актора Джима Керрі Катріона Уайт покінчила життя самогубством. У приміщенні також було знайдено передсмертний лист, але його зміст довго не розголошувався.

Тільки зараз були розголошені деталі послання, яке написала перед власною смертю Уайт. У ньому вона дає зрозуміти, що не змогла змиритися з думкою про розрив відносин з Джимом, пишуть “Новини кіно”.
Витяги з неї опублікувало видання People.

Читайте також: Фанати Джолі в захваті: актриса помітно набрала вагу (фото)

“Я провела три дні, не вірячи, що ти не поруч. Я могла б спробувати зцілити моє розбите серце і спробувати зібрати уламки. Могла б, але на цей раз у мене немає сил і бажання. Я намагалася віддати тобі все краще, що є в мені”, – так міркувала Уайт перед смертю.

Вона також зробила розпорядження з приводу свого похорону, повідомивши, що її близькі можуть обрати будь-який вид церемонії. “Будь ласка, вибачте мене. Я просто не створена для цього світу”, – резюмувала Катріона.

Нагадаємо, що Джим Керрі і Катріона Уайт познайомилися у 2012 році і протягом декількох років підтримували стосунки.

Як повідомлялося раніше, 29 вересня 2015 року, приблизно через тиждень після розставання з Керрі, тіло Катріони Уайт без ознак життя було виявлено в її квартирі.

У результаті проведеної токсикологічної експертизи було з’ясовано, що дівчина отруїлася лікарськими препаратами, які знайшла в аптечці самого Керрі. Актор не знав про зникнення медикаментів, оскільки не приймав їх регулярно.

Читайте також: Крик душі. Шепелєв написав, сповнений трагізму, лист померлій коханій

Джерело.

Реклама

Related Post