Дозвілля
Wizz Air заявила про бажання повернутися в Україну

Лоукост Wizz Air серйозно розглядає можливість розширення своєї присутності на українському ринку. Про це гендиректор авіакомпанії Йожеф Вараді заявив в інтерв’ю польському порталу fly4free.pl.

“Ми бачимо, що ситуація в Україні стабілізується, і з бізнесової точки зору нам насправді дуже подобається те, що зараз відбувається там. Серйозно розглядаємо можливість знову потужно вийти на цей ринок”, – сказав Вараді.

Глава авіакомпанії пояснив, що рішення скоротити присутність в Україні було викликано не тільки активними бойовими діями на Сході, а й падінням національної валюти.

“Справа навіть не у війні, а в падінні курсу гривні. Протягом декількох місяців кількість пасажирів в Україні скоротилася на 30%”, – пояснив генеральний директор рішення Wizz Air.

Про можливе повернення на український ринок компанії написав в Facebook екс-міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

“Wizz Air заявив про бажання повернутися в Україну бо” відбувається стабілізація “. Скільки ж часу я витратив на пояснення експертам, що питання “в економіці “, а не “в політиці”!!! А мені говорили, що я, м’яко кажучи , не маю рації. Тому що вони ж експерти “, – написав чиновник.

На думку Пивоварського, найголовніше – це створити рівні умови для всіх, а з економічною стабілізацією авіаринок сам буде динамічно розвиватися.

Читайте також: SYNCHRONOUS: В УКРАЇНІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПЕРШИЙ ВІТЧИЗНЯНИЙ ЕЛЕКТРОМОБІЛЬ (ВІДЕО)

Нагадаємо, навесні 2015 року перевізник “Візз Ейр Україна”, дочірня компанія Wizz Air, припинив свою діяльність. При цьому угорська Wizz Air продовжила виконувати перевезення в Україну за кількома маршрутами.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook