Дозвілля
Вже в який раз в ЗМІ обговорюється ця безглузда тема, – вважає Зеленський

Вже в який раз в російських ЗМІ обговорюється ця безглузда тема, – вважають у студії “Квартал 95”. У прес-службі “Квартал 95” прокоментували інформацію російських ЗМІ про те, що Слідчий комітет РФ нібито почав перевірку інформації про участь Володимира Зеленського у фінансуванні збройного конфлікту на Донбасі.

“Абсурдність “слідчих заходів” обумовлена ще й тим, що з моменту подій, які зазначені у новини, зокрема факту фінансової допомоги українській армії і виступів на території АТО, пройшло вже понад півтора року. Факт наштовхує на думки про те, що приводи для антиукраїнської пропаганди вичерпалися, і повторно піднімаються “заїжджені” теми, з фігуруванням гучних відомих імен, щоб вкотре привернути інтерес до антиукраїнської теми”, – заявили в прес-службі. Нагадаємо, що раніше об’єктом аналогічної чорної PR-кампанії була Герой України, Народна артистка україни Ада Роговцева.

У “95 Кварталі” новину російських ЗМІ розцінили як чергову спробу інформаційної чорної PR-кампанії не тільки щодо Володимира Зеленського персонально і студії “Квартал 95”, але в адресу України і мільйонів українських теле- і кіноглядачів.

Читайте також: Вся в тата. На шоу Розсміши коміка прийшла донька Зеленського, було дуже смішно і цікаво

Нагадаємо, що прем’єру нового фільму “Кварталу 95” “8 кращих побачень”, де Зеленський зіграв головну роль, намагалися зірвати в Москві і активно бойкотують через політичні погляди шоумена.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook