fbpx
Здоров'я
Визначено, що треба робити, щоб уникнути інфаркту

Офіційний сайт Європейського товариства кардіологів оприлюднив повідомлення про результати дослідження вчених з Данії, що вкотре підтвердило: для здоров’я серця дуже важливо бути фізично активним, пише dobryjlikar

Дослідники представили дані, що свідчать про те, що регулярні фізичні вправи значно зменшують шанс померти в результаті інфаркту. В рамках цього наукового проекту фахівцями були вивчені історії хвороби майже 15 тисяч людей за період з 1970 по 2013 рік.

Вчені визначили, що фізична активність, яка присутня в житті людей навіть в невеликих кількостях, здатна знизити ризик смерті від інфаркту на 32%. Активні заняття спортом дають більш виражений ефект, зменшуючи аналогічний ризик на 47%.

Представники науки не вперше закликають не лінуватися робити хоча б просту зарядку для підтримки нормальних функцій серця. А як кажуть фахівці з British Heart Foundation, що займається дослідженнями у сфері серцево-судинної системи, навіть 10 хвилин фізичних вправ в день дозволяють уникнути інфаркту та інсульту.

Читайте також:ЧОМУ У ВАС БОЛИТЬ ГОЛОВА: 7 НЕОЧІКУВАНИХ ПРИЧИН

facebook