Дозвілля
Виступ Ореста Лютого викликав справжній фурор, росіянин публічно розірвав свій паспорт під веселу пісню «А я не москаль!» (відео)

З концертом «Мама-анархія» до Дніпропетровська прибув Орест Лютий. У закладі, де проводився концерт не було вільного місця. Виступ Ореста-анархіста викликах у відвідувачів справжній фурор!

maxresdefault

Співак виконав перекладені російські пісні такі як: «Мурка», «Не дивіться ви вдалину», «А я милого впізнаю по ході». Між виступами Орест доводив публіці, що всі ці пісні насправді колись давно були вкрадені в України «москалями» і перекладені на «кацапську» мову.
IMG_4068

Найбільший шок у публіки викликав публічний акт знищення російського паспорту громадянином Росії. Весь процес супроводжувався піснею у виконанні співака «А я не москаль».
Сам тепер «не москаль» Гошовський на своїй соцсторінці прокоментував цю подію так:

Багато мене знають як патріота України, далеко не всі в курсі, що я громадянин Росії, але сьогодні я остаточно вирішив, що більше не можу носити “двоголового” у себе в кишені, так як є громадянином ворожої до України держави … І я вирішив відмовитися від громадянства Росії! Краще я буду людиною без громадянства, ніж громадянином з паспортом Росії… З цього, я зробив крок у розриві своїх відносин з колишньою батьківщиною і знищив свій паспорт Російської федерації, в самому патріотичному (для України) місці, Махно ПАБ, на концерті Ореста Лютого! У Росію мені в’їзду нема вже давно, я там “Найманець”, за те що був на Грушевського, в січні, на Інститутській в лютому і під Іловайським … Але я знаю, що не хочу і не можу, щоб українці були під таким же гнітом, як всі росіяни … мені соромно за все, що робить Росія в Україні і мені боляче усвідомлювати, що російська нація терпить, вони на все згодні, аби їх не чіпали, я не можу більше бути таким, адже ми всі живемо в Україні, яка пройшла через багато: майдани, голодомор, депортаціі і т.д., ми повинні об’єднатися, адже вона ОДНА, ЄДИНА, СОБОРНА УКРАЇНА!

Читайте також:  Мені по барабану, якою мовою говорить сусід – «Лісапетний батальйон» дали концерт на Донбасі (відео)

Джерело.

Реклама

Related Post