Без рубрики
Викладач завдав сильного удару просто під час заняття. У хлопця розірвалася селезінка

Наразі він у СІЗО чекає на результати розслідування.  Викладач Львівської академії сухопутних військ, якого звинувачують у каліцтві курсанта, очікуватиме результатів розслідування за ґратами. Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Потерпілий курсант заявляє, що сильного удару викладач завдав просто під час заняття. У хлопця розірвалася селезінка. Викладач же запевняє, що удару не було, а курсант травмувався на тренуванні. Хто каже правду – має з’ясувати слідство.

Досудове розслідування військової прокуратури з’ясувало, що 3 березня під час навчання 36-річний викладач Олег Каранько ударив 20-ти річного курсанта Степана Данилка у живіт за те, що першокурсник попросив у сусіда коректор. Після лекції курсант із скаргами на біль у грудях та животі звернувся у медпункт. Там дали таблетку від серця. Коли стало гірше, розповідає курсант, у консультації інших медиків йому відмовили. Два дні хлопець терпів біль. Лише, коли однокурсники і мама здійняли паніку, курсанта відвезли до шпиталю. Там діагностували внутрішню кровотечу від розриву селезінки.

Більше читайте тут: Страшне побиття Олега Царьова

Проте, у судовому засіданні адвокат підозрюваного наполягає, що курсант травму отримав на тренуванні. Утім військові прокурори кажуть, тренувань у ці дні не було.

Сам підозрюваний переконує, що його обмовляють. Водночас, слідчі з’ясували, що це не вперше, коли саме цей викладач застосовував силу до курсантів, до того ж приходив на роботу не тверезий. Утім ці факти ще перевіряють. На час слідства підозрюваного взяли під варту.

Відтак, протягом двох місяців викладач військового вишу пробуде у Львівському СІЗО. За цей час військова прокуратура має зібрати усі докази. Якщо вину доведуть, підозрювану загрожує щонайменше 5 років ув’язнення. Тим часом, потерпілий курсант зараз у шпиталі проходить військово-медичну комісію, яка винесе вердикт, чи зможе він без селезінки продовжити навчання на офіцера.

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook