fbpx

Всього за 1000 євро: автомобілі на єврономерах можна буде офіційно розмитнити (відео)

У Києві представники власників автомобілів з іноземною реєстрацією підписали з Блоком Петра Порошенка меморандум про взаєморозуміння, що включає зобов’язання для двох сторін.

Про це повідомила глава Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики, народний депутат від Блоку Петра Порошенка Ніна Южаніна, передає “Еспресо“.

“У процесі переговорів ми прийшли до розуміння, що можемо разом із ними підписати меморандум, який би включав у себе найважливіші аспекти, щоб люди розуміли, що їх почули, роз’їхалися по домівках і займалися своїми справами, а ми займалися напрацюванням законодавства і в найбільш швидкі терміни приймали його”, – зазначила Южаніна.

Вона уточнила, що в зазначеному меморандумі є зобов’язання і з боку мітингувальників, і з боку держави. Також Южаніна розповіла, що власникам легкових авто з іноземною реєстрацією перехід на українські номери обійдеться в 1,0-1,4 тис. євро.

“Це абсолютно невеликі суми сплати митних платежів. Категорія до 2200 см кубічних, 2-га категорія автомобілів, – це в районі 1 тис. євро. Наступна категорія – 1,2-1,4 тис. євро”, – пояснила вона, уточнивши, що це стосується автомобілів як пізніше 2010 року випуску, так і пізніше 2000 року.

You cannot copy content of this page