Політика
Всі докази вказують на те, що саме Росія стоїть за подіями в Одесі 2 травня 2014 року, – Інформвійська України (відео)

Росія постійно використовує трагедію в Одесі в своїй пропаганді. Всі докази вказують на те, що саме вона стоїть за подіями в Одесі 2 травня 2014 року.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в ролику, присвяченому другим роковинам трагедії в одеському Будинку профспілок, який представили і опублікували на своїй сторінці в Facebook “Інформаційні війська України”

“Сьогодні роковини страшної трагедії в Одесі, яка забрала життя 48 осіб. Незважаючи на те, що Росія постійно використовує цю трагедію у своїй пропаганді, всі докази вказують на те, що саме вона стоїть за подіями в Одесі 2 травня 2014 року”, – йдеться в анонсі до відео.

Також в організації звернули увагу на те, як в російських ЗМІ подається один із учасників подій в Одесі, який стріляв у прихильників Євромайдану.

“Коли розібралися далі, виявили докази російського спонсорування прихильників Куликового поля і одеської дружини. Москва, яка вклала в руки своїх прихильників зброю, створила всі умови для Одеської трагедії. Для таких злочинів немає терміну давності. Російські організатори і натхненники цієї кривавої бійні рано чи пізно обов’язково сядуть на лаву підсудних міжнародного трибуналу”, – зазначили в” Інформвійськах”.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року внаслідок вуличних боїв і пожежі в Будинку профспілок на Куликовому полі загинули 48 осіб.

Читайте також: В Одесі розстріляли місцевих журналістів: поранення дуже серйозні (відео).

Джерело.

 

Реклама

Related Post

facebook