fbpx
Політика
“Воєнторг” у дії: опубліковано ТОП-5 поставок російського озброєння за лютий

Російські окупаційні війська продовжують відправляти на Донбас “гумконвої” з військовою технікою.

InformNapalm провів чергове узагальнення виявленого лютневого асортименту “товарів із військторгу”.

1. Бойовики так званої окремої бригади особливого призначення 2-го АК НМ ЛНР розкрили факти поставок гаубиць Мста-Б із російських БЗіРВТ (база зберігання та ремонту військової техніки)

Зброя0

зброя2

2. Та ж “бригада” “засвітила” поставки Російською Федерацією сучасних військових вантажівок “Урал-632301”, які ніколи не перебували на озброєнні української армії і не могли стати трофеями.

зброя4

зброя5

3. За допомогою патріотів, які живуть на окупованих територіях, вдалося ідентифікувати реактивні системи залпового вогню 2Б26 на базі автомобіля КАМАЗ-5350, які не перебувають на озброєння української армії.

зброя6

4. Любитель селфі на фоні військової техніки з НВФ так званої 4-ї окремої мотострілкової бригади ЛНР дуже вдало сфотографувався на фоні експортної модифікації танка Т-72С1, що активно поставлялася в Іран та Венесуелу. Можливо, в цьому випадку військторг помилився адресатом і випадково “експортував” танк на Донбас.

зброя7

5. Бойовик Ігор Смирнов теж не поскупився на хвастощі й опублікував на своїй сторінці фотографію сучасного російського бронеавтомобіля КамАЗ-43269 “Постріл”, який завдяки дивній випадковості виявився на початку 2015 року на південному сході України.

зброя8

Джерело.