Без рубрики
Вовки тероризують жителів Запорізької області (відео)

Через військових дій на Донбасі, налякані хижаки перебралися туди де не стріляють

Вовки тероризують жителів Запорізької області. Через військових дій на Донбасі, налякані хижаки перебралися туди де не стріляють. Але корми в природному середовищі не вистачає. Тепер щоночі з подвір’їв селян зникають кури, гуси і навіть телята.

Дмитро Ганчев розводить овець більше десяти років. Каже – вже третій рік вовки – головна проблема. На отару нападали – і на пасовище, і в загоні.

Хоча вовки полюють ночами, все частіше зустрічати їх стали днем. “Вовк працює дуже швидко. І хочу сказати – не був великий. Але буквально за хвилини три баранчики лежали на землі”, – розповідає фермер Дмитро Ганчев.

Читайте також: Кривава сутичка: 70 акул напали та розтерзали кита (відео)

Зазвичай вовки ховаються в лісосмугах або високій траві. Навіть досвідчені мисливці не завжди їх помічають. Місцеві жителі вже не залишають пастися тварин без нагляду. А вночі навіть по селу намагаються не ходити поодинці.

Зоологи стверджують, вовки мігрували сюди, коли почалася війна на Донбасі. Зараз тільки в районі Вячеславки їх не менше десяти. Але відстрілювати хижаків не можна. Останнього – підстрелили в 2014 році.

Рада оборони Запорізької області два роки тому заборонила полювання неподалік від зони бойових дій, щоб під виглядом мисливців в регіоні не з’явилися диверсанти.

Жителі району підраховують збитки. Виходить, що напад двох вовків несе збитки в 15-20 а то і тридцять особин, а один племінний баран коштує від 5 до 7 тисяч грн.

Але чиновники непохитні. “У 10-кілометровій зоні полювання не буде. І з межею Донецької і Луганської області теж. І в 10-кілометровій зоні, яка є прикордонною зоною територіально. Це узбережжя Азовського моря”, – заявляє в.о. секретаря Ради оборони Запорізької області Олександр Рибалко.

Знищувати хижаків будуть лише в тому випадку, якщо виявлять особин зі сказом. Але відстрілювати їх будуть фахівці, а не місцеві мисливці.

Читайте також: Працівникам зоопарку довелося вбити двох левів, щоб врятувати самогубця (відео+18)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook