fbpx
Події
Воскрес, аби померти: на Хмельниччині недбалість лікарів призвела до безглуздої смерті (відео)

В Андрія Вовнянка із села Кремінна Городоцького району забилося серце після того, як лікарі констатували його смерть. Але через недбалість медика, яка відмовилася проводити реанімаційні заходи, чоловік помер.

Про цей випадок повідомляють “Новини Поділля”,пише obozrevatel

Зазначається, що інцидент стався півроку тому. Коли чоловік розвантажував зерно в ангарі, йому стало зле. Швидка, що приїхала рятувати 25-річного Андрія, констатувала його смерть.

“Я і хлопця знала, і його рідних добре знала, тож одразу побігла в ангар. Водії сказали, щоб я зустріла швидку допомогу. Швидка заїхала, лікарка вийшла подивилася на нього і каже: “Він уже мертвий, аж синій, його вже давно мухи обсіли”. У ангарі була напівтемрява, на підлозі курява. Лікар не могла навіть його добре роздивитися, а від куряви міг і синім здаватися”, – зазначила завідувачка складом ангару.

Лікарі відмовлялися проводити реанімаційні заходи. Усі намагання рідних натикалися на фразу: “Він мертвий”.

“Батько Андрія відійшов від сина, тоді підійшов я. Тож так само моя дитина. Але думаю, комусь це треба зробити, і я йому закрив очі. А вони розплющилися. Я був у шоці”, – розповів Андріїв тесть.

Потім родичі власним автомобілем відвезли тіло Андрія в морг.

“Дорогою піднімаємо йому руку, а вона падає з затримкою. З часу, коли приїхала лікар, минуло вже зо дві години, а тіло не охололо. Я йому щупаю пульс на шиї, а у нього судинка б’ється”, – розповіла теща Андрія.

Під дверима моргу чоловіку все ж зробили кардіограму. На ній виявили криві лінії.

“Лікар одразу стала кричати, що його необхідно везти в реанімацію. Я намагалася забрати папірця з кардіограмою, лікарка не давала, то я просто вирвала його у неї з рук. Як тільки Андрія завезли в реанімацію, реаніматолог почав кричати на лікарку швидкої, а вона йому: “Вибачте, я винна”,– розповіла дружина Андрія.

Чоловіка одразу ж відвезли до реанімаційного відділення. Але через кілька хвилин лікар заявив, що час втрачено й Андрій помер.

При розтині судмедексперт не виявив жодних патологій чи відхилень. У свідоцтві про смерть зазначено: “Раптова зупинка серця”.

Рідні Андрія переконані, аби лікарка швидкої провела реанімаційні заходи, чоловіка вдалося б врятувати. Вони вимагають покарання.

“Ми ще мали сумніви, думали що може вона не винна. А вона навіть не намагалася нічого зробити. Я не хочу грошей, це мені дитину не поверне. Не хочу, щоб завтра на місці моєї дитини опинилася чиясь”, – зазначила мати Андрія.

Читайте також:ВІДОМИЙ РОСІЙСЬКИЙ СПІВАК ЕКСТРЕНО ГОСПІТАЛІЗОВАНИЙ: ЛІКАРІ БОРЮТЬСЯ ЗА ЖИТТЯ АРТИСТА (ФОТО, ВІДЕО)

Related Post

facebook