fbpx
Політика
Волонтерів, які забезпечують військових маскуванням, хочуть вигнати на вулицю

Протягом останніх півтора року київські волонтери щодня абсолютно безкоштовно працюють на благо української армії. Вони спеціалізуються на виготовленні маскувальних сіток. В “подяку” за це столичні чиновники хочуть вигнати їх на вулицю.

Волонтери батальйону “Сітка” розмістились на першому поверсі непримітної столичної хрущівки. У вільний час плетуть маскувальні сітки та кікімори для бійців АТО. І не лише це. Пані Людмила шиє воїнам спіднє. Навіть веде підрахунок — зшила рівно 1300 штук.

Здебільшого тут жінки пенсійного віку, єдиний чоловік — 77-річний дідусь Іван. Незабаром увесь цей привітний колектив може опинитися на вулиці. Місцеві депутати не хочуть подовжувати з волонтерами оренду. Локація просто чудова, тож чиновники чекають на вигідну пропозицію від бізнесменів.

Волонтери з журналістами 24 Каналу пішли на розмову до чиновників. Побачивши камеру заступник голови Солом’янської райдержадміністрації дещо розгубився, однак від діалогу не відмовився.

Незважаючи на те, що керівництво РДА все ж таки почуло волонтерів і навіть дало їм усну обіцянку, тішитись цій невеличкій перемозі та ховатися у своєму тісному приміщенні, волонтери не збираються. Завтра, 30 березня, рівно о 10:00 вони прийдуть під стіни РДА пікетувати, аби обіцянку не забули.

Читайте також: Син-аутист і зрада чоловіка: драматична історія переселенки з трьома дітьми.

Джерело.