Без рубрики
Волонтер Емма Шиманович підтвердила факт виявлення авто зниклого львів’янина Тараса Познякова (фото)

Волонтер Емма Шиманович підтвердила факт виявлення автомобіля Тараса Познякова, про це вона написала у соціальній мережі Фейсбук .

” Пожалуйста не засыпайте меня письмами. Да, правда, машину нашли. Пока больше ничего”,- написала вона.

“Під час проведення оперативно-розшукових заходів у рамках кримінального провадження, відкритого по факту безвісти зниклого жителя Львова 25-річного Тараса Познякова, правоохоронці виявили автівку, на якій він виїхав до столиці. Розшукуваний автомобіль «Ауді А-6» знайшли в одному з гаражів Києво-Святошинського району. Наразі на місці події працюють фахівці-експерти.

Правоохоронці вели пошуки у цілодобовому режимі. Велику допомогу надали громадські організації, небайдужі жителі Київщини. Але були і такі «зацікавлені» особи, які надавали неправдиву інформацію поліцейським, чим намагалися скерувати пошуки зниклого хлопця у хибному напрямку.

Також працівниками Слідчого управління Національної поліції Київщини вивчається питання щодо відкриття кримінального провадження за фактами розголошення у ЗМІ особистих даних людини та інших відомостей, що може в подальшому для них мати трагічні наслідки при розкритті тяжкого злочину”,-інформує сайті Нацполіції.

Читайте також: Телеканал НТН готує сюжет з місця де було знайдено автомобіль Познякова.

Пожалуйста не засыпайте меня письмами. Да, правда, машину нашли.

Опубліковано Эммою Шиманович 12 квітня 2016 р.

Реклама

Related Post

facebook