Дозвілля
Володарки селфі чи “Фітоняшки”, що мотивують: до якого типу відносишся ти (фото)

Усі профілі схожі один на одного і діляться всього на кілька типів
Сперечаємося, у тебе теж буває: ти відкриваєш чийсь випадковий профіль в Instagram і відразу знаєш, що буде далі? Особливо, якщо в описі є щось на зразок: “Actress, model, DJ” … Журналісти peopletalk.ru перегорнули сотні профілів і з’ясували: всі акаунти схожі один на одного і діляться всього на кілька типів. Раптом серед них є ти?

“Фітоняшки”, що мотивують

фітоняшки

Почнемо з простого. Здається, навіть людині, яка не користується соцмережами, сьогодні знаком хештег #пп. Для інших пояснюємо: це означає “правильное питание”. Дівчата, які зловживають такою абревіатурою, зазвичай мають тонку талію, сталевий прес, накачані руки і все інше. Найчастіше вони фотографуються в дзеркалі в коротких топіках і спортивних трусах, в крайньому випадку – в високих джинсах. Зазвичай вони рідко себе ретушують, вигнутих дверей на задньому плані ти не знайдеш – це нижче їхньої гідності, але ось обличчя можуть підправити. Хіба це кримінально для “малятка”, яке проводить весь свій час в залі?

в залі

Вони також діляться своєю життєвою філософією: якщо ти будеш займатися спортом, то у тебе по всіх фронтах все буде класно. Об’єктивно – логіка в цьому є, і такі профілі навіть мотивують. Але через якийсь час тисячі накачаних поп в стрічці моторошно набридають. Не переживай, з твоїм відходом вона нічого не втратить, адже підписників у неї на цілу рекламу шампуню або якого-небудь чудодійного вітамінного напою. Як правило, в житті це дуже навіть непогані дівчата, і не обов’язково будуть вантажити тебе історіями про здоровий спосіб життя, якщо зрозуміють, що тобі нецікаво.

Захоплені мандрівниці

мандрівниці

Як тільки ти заходиш в стрічку мандрівниці, перше питання, яке виникає в голові: “Та звідки у неї стільки грошей?!” Зазвичай ті, хто ховаються за нескінченними фотографіями гір і моря, або професійні фотографи, або люди інших медійних професій, які теж животіють якийсь час в рідному місті, але викладають знімки виключно з подорожей, або… нічого не роблять. Правда, в останньому випадку пейзажі будуть розбавлятися селфі і фотографіями в купальниках.

Читайте також:ІСТОРІЯ НАЙКРАЩОЇ МОДЕЛІ США, ЯКА МАЄ УКРАЇНСЬКЕ КОРІННЯ (ВІДЕО)

Володарки селфі

селфі

Чи варто пояснювати? Здається, що ці панянки одного разу витратили цілий день на те, щоб зробити півсотні ідеальних селфі, а потім склали графік, коли їх викладати. Дивно, наскільки ті чи інші фотографії бувають ідентичні… Поза, погляд, усмішка або всюдисуще “пю” (“качечки”, “рибки” – як хочете). Одному Богу відомо, про що вони думають в той момент, коли відкривають Instagram. “Хм, чогось не вистачає… Викладу-ка я ще одне селфі!”

Відверті малятка

відверті

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook