Дозвілля
Волочкова не перестає шокувати вульгарними фото в Instagram (фото)

Балерина не перестає шокувати

Балерина Анастасія Волочкова в черговий раз здивувала підписників на сторінці в Instagram пікантним кадром. У відповідь на критику танцівниця продемонструвала несподіваний шпагат.

Опорою для шпагату Волочкової стали три стільці. На знімку Анастасія позує в трусах, прикриваючи оголені груди плюшевим ведмедем.

“Нарешті я виспалася! Після важкого туру по оренбурзькій області і безсонного перельоту. Мені тут повідомили, що поки я спала, багато ажіотажі від мого фото під пледом з ведмедиком в обіймах на веранді мого будинку! Люди, це мій дім, моя веранда і моя сторінка. Не подобається-не дивіться і не тиражуйте. Ви ще політайте на вертольоті над моїм будинком. І не таке побачите! Що ж ви пасетеся в моїх акаунтах і не шкодуєте час, щоб написати нісенітницю. Які ви щасливі! А ось у мене цього часу не вистачає. Бачите, як виходить, багато хто з вас живуть вже не своїм життям…, а моїм. І мені це приємно! Живіть, дивіться, пишіть, тільки не забувайте! АЛЕ! Забула НАЙГОЛОВНІШЕ! Я завжди думала, що вмію сидіти на двох стільцях одночасно. Це було найглибшою помилкою! Я вмію сидіти на трьох… ОДНОЧАСНО”, – прокоментувала кадр артистка.

Читайте також: ВОЛОЧКОВА ЗНОВУ ДИВУЄ ШАНУВАЛЬНИКІВ: У ВІДВЕРТОМУ БІКІНІ ЗРОБИЛА ФІРМОВИЙ ШПАГАТ (ФОТО)

волочкова в шпагатіволочкова2

Джерело.

Related Post

facebook