Без рубрики
Власник гаража, у якому знайшли авто львів’янина, не може забрати ключі від споруди в орендарів (відео)

Чоловік розповів ТСН, що два роки здавав свій гараж. Вже тиждень увага всієї країни прикута до історії із зникненням львів’янина Тараса Познякова – волонтери разом із правоохоронцями ні на хвилину не припиняли пошуки, і нарешті 11 квітня ввечері авто Тараса знайшли, йдеться у сюжеті ТСН.

На околиці столиці, у Києво-Святошинському районі у гаражному кооперативі “Темп–1” знайшли автівку зниклого.

Охоронниця Марія того вечора була на варті. Розповідає, що на власні очі не бачила, але чула, як слідчі розповідали про плями крові у салоні, розбите скло, кулю всередині і брудні чоботи. “Нас позвали підписати документи. Я прийшла – підписала. Експерти були. Потом забрали машину”, – розповідає охоронниця.

Волонтери, які весь тиждень не припиняли пошуків Тараса, обурились: мовляв, правоохоронці не зізнаються, що знайшли машину львів’янина і у такий спосіб вводять людей в оману.

Батько 25-річного Тараса коментарів уникає. Охоронці кооперативу більш говіркі. Кажуть, що гараж належить киянину Андрію. Застати його вдома ТСН не вдалось.

Утім телефоном чоловік підтвердив – це правда, але сам він гаражем не користувався.

– Це ваш гараж?

– Так.

– У вас в гарі знайшли автівку.

– Чув, мені повідомили.

– Яким чином вона у вас опинилась в гаражі?

– Я не знаю, пару років орендували мій гараж. Я останнім часом намагаюсь забрати ключі свої.

– Хто у вас орендував цей гараж?

– Я не знаю. Я не можу з вами розмовляти. Зараз ведеться слідство.

У поліції знайдення автомобіля підтвердили лише за півдоби, коли машина вже була на штрафмайданчику.

Пошуки Тараса Познякова та його кривдників тривають. Поліція оголосила зниклого в розшук 5 квітня.

За словами прес-служби ГУ Національної поліції у Львівській області Світлани Добровольської, 4 квітня мати 25-річного хлопця звернулася до Франківського відділу поліції із заявою про те, що її син поїхав до Києва і не виходить на зв’язок.

У Львові колеги Тараса Познякова, який працював в одному з районних судів, розповіли, що напередодні поїздки він узяв одноденну відпустку.

Колеги припускають, що Тарас шукав більш вигідної пропозиції, у суді він працював консультантом і мав невисоку зарплатню, тож у столицю їхав найпевніше на співбесіду. Родичі та друзі думають, що Тараса можуть утримувати заради викупу. Однак, кажуть, підстав для цього немає, адже родина незаможна.

Читайте також: Волонтер Емма Шиманович підтвердила факт виявлення авто зниклого львів’янина Тараса Познякова (фото)

Джерело.

Реклама

Related Post

facebook