Політика
Візитка Яроша виявилася правдою

Екс-лідер Правого сектора розповів подробиці бою під Слов’янськом, який стався рівно два роки тому.

У бою під Слов’янськом рівно два роки тому дійсно фігурувала “візитка Яроша”, яка була у одного із загиблих бійців, який взяв її з собою на пам’ять. Про це в інтерв’юЦензор.нет розповів екс-лідер Правого сектору.

За словами Яроша, вони атакували блокпост сепаратистів, оскільки побоювалися загрози для Дніпропетровської області та хотіли помститися за вбивство двох представників Правого сектора, що поїхали в Слов’янськ без зброї на розвідку.

Ярош зв’язався з в.о президента Олександром Турчиновим, і той дав бойове завдання: вивести з ладу транформатор радіовежі під Карачуном, щоб зупинити трансляцію пропаганди.

До Слов’янська його загін під’їхав пізно вночі і наткнувся на блокпост, який на карті був розташований далі. Відразу зав’язався бій. Ярош формально командував загоном, однак оскільки у лідера ПС тоді ще було досвіду бойових дій, фактично керував боєць, який воював в Афганістані.

За словами Яроша, їм вдалося зачистити блокпост, убивши шістьох сепаратистів, але втративши на місці вбитого бійця (у якого і знайшли в підсумку “візитку Яроша”), а один з воїнів ПС був важко поранений гранатою в голову. Бій довелося припинити через підкріплення і знищення двох машин з чотирьох ПС.

Після бою Ярошу та його загону насилу вдалося дістатися до Харківської області, а пораненому бійцю надали медичну допомогу в одній з лікарень.

Він додав, що деяким генералам не сподобалися їхні дії під Слов’янськом. Яроша і соратників звинуватили в розв’язуванні війни з Росією і зриві мирного процесу.

Читайте також: Ярош презентував свій новий рух.

Джерело.

Реклама

Related Post